Ceviz Adam siz anne babalar yani veliler için en değerli en kaliteli en düzgün İstanbul Fatih Anaokulları 'nı listelemektedir. İstanbul ilinde ki tüm anaokulları Ceviz Adam web sitemize kayıtlıdır. Evet anlıyoruz bebeğiniz büyüdü ve ondan ilk kez ayrılacaksınız. Bu süreçte anaokulu seçimi gerçekten zor olacaktır. Biliyoruz çünkü biz de zamanında yavrularımız için anaokulu seçerken çok zorlandık. Bu nedenle Türkiye de ki bir açığı gidermek ve tüm anaokullarını bir web sitesinde kaydetmek için yola çıktık. Şu anda sadece İstanbul iline yoğunlaşmış bulunmaktayız. Bu sayfamızda İstanbul Fatih Anaokulları hakkında bilgiler vardır.
 • İstanbul Fatih Anaokulları , nerede , nasıl , ne kalite de hizmet veriyor? İstanbul Fatih Anaokulları ‘nın konumu ve haritası ile birlikte iç ve dış fotoğraflarınıda bulabilirsiniz.
 • İstanbul Fatih Anaokulları ‘nın tüm iletişim bilgilerini telefon numaralarını , websitelerini , email adreslerini , fax numaralarını ve çalışma saatlerini de bulabilirsiniz.
 • İstanbul Fatih Anaokulları sayfamızda SAY arama filtremiz ile bir sayfada kaç tane anaokulu gösterileceğini seçebilirsiniz.
 • İstanbul Fatih Anaokulları sayfamızda SIRALA arama filtremiz ile puan , tarih , başlık seçeneklerine göre anaokullarının hangilerinin önce çıkacağını seçebilirsiniz.
 • Puan arama filtremiz ile siz değerli anne ve babaların verdiği puanlara göre en yüksek ve en düşük puanlı anaokullarını görebilirsiniz.
 • Tarih arama filtremiz ile Ceviz Adam web sitemize en yeni kayıt olan yada en eski kayıt olan anaokullarını listeleyebilirsiniz.
 • Başlık arama filtremiz ile Anaokullarını isim sırasına göre isterseniz A dan Z ye isterseniz ise Z den A ya sıralayabilirsiniz.
  Google destekli haritamız üzerinde sokağınıza en yakın anaokullarını görebilirsiniz. Size en yakın anaokulunu seçmeniz servis maliyetinizi azaltacaktır. Haritamız üzerinde sağ tarafta bulunan kilit işaretine tıklayarak harita kilidini açabilirsiniz. Bu sayede harita üzerinde sağa sola gidebilir istediğiniz bölgelerde kaç tana anaokulu olduğunu görebilirsiniz. Yine Haritamız üzerinde + ve – tuşları ile haritayı yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz. İncelediğiniz anaokulu sayfasında isterseniz bir inceleme bırakabilirsiniz. İncelemenizde puan vermeniz gereken 5 kriter vardır.

İstanbul Fatih Anaokulları Puanlama Kriterleri :

 • Fiyatı kriterimiz ile incelediğiniz anaokulunun fiyat politikasını değerlendirip puanlayabilirsiniz.
 • Lokasyon ve Konumu kriterimiz ile incelediğiniz anaokulunun ulaşımının kolay olup olmadığını değerlendirip puanlayabilirsiniz.
 • Çalışanlar kriterimiz ile incelediğiniz anaokulunun hem öğretmen, hem hizmetli hemde müdür ve diğer çalışanlarını değerlendirip puanlayabilirsiniz.
 • Hizmetler kriterimiz ile incelediğiniz anaokulunun verdiği eğitim , öğretim , yemek , servis , branş dersleri ve benzeri ek hizmetlerini değerlendirip puanlayabilirsiniz.
 • Genel kriterimiz ile incelediğiniz anaokuluna gene olarak bir puan verebilirsiniz.
Puanlamanın dışında Bir Cevap Yazın kutucuğumuz ile isterseniz incelediğiniz anaokulu hakkında bir yorum yazabilir düşüncelerinizi dile getirebilirsiniz. Unutmayın yapacağınız yorumlar ve puanlamalar hem bizim, hem diğer tercih yapmakta zorlanan veliler için çok değerlidir. Aynı zaman da anaokullarıda yaptığınız değerlendirmelere göre kendilerini geliştirebilirler. Ceviz Adam sadece velilere değil anaokulu sahiplerine de hizmet etmektedir. Anaokulu sahibiyseniz OKULU SAHİPLEN ile anaokulu sayfanızı sahiplenebilir fotoğraf ve bilgi ekleyebilirsiniz.

10 / 16 öğeler gösteriliyor

Say:
Sırala:
Sıra: