Yetenekli Eller Anaokulu & İlkokulu, 2008 yılından bu yana, alanında uzmanlaşmış, yetenekli ve yaratıcı kadrosuyla; gelişen ve sürekli değişim içinde bulunan dünyaya ve çağın gerekliliklerine uyumlu, Atatürk ilke ve inkilapları doğrultusunda  “çağdaş uygarlık seviyesinin üzerine çıkma”  hedefini ilke edinmiş  “iyi insan yetiştirme”  yolunda emin adımlarla ilerleyen bir anaokuludur.

Okulumuzun eğitim programının temel amacı; çocukların bedensel, zihinsel, duygusal ve sosyal yönden gelişimlerini desteklemek, temel becerileri kazandırmak, olumlu benlik kavramı geliştirmesine, kendini ifade etmesine, özdenetim kazanmasına olanak tanımak, öğrenme isteği ve merak duygusu uyandırmak, yaratıcıllıklarını geliştirmektir.

Yetenekli Eller Anaokulu & İlkokulu, çocuklarımıza özgür bir ortamda sık konuşma ve düşüncelerini açıklama olanağı sağlar. Çocuğun toplumda özgüven sahibi, kendini rahat ifade edebilen bir birey olmasını hedefler.

0-6 yaş dönemi çocuklar için dil gelişiminin en hızlı olduğu dönemdir, bu yaş aralığında ikinci bir dilin de rahatlıkla algılanabileceği göz önünde bulundurularak, evrensel bir dil olma özelliği kazanmış İngilizce dili eğitiminin Yetenekli Eller Anaokulu & İlkokulu olarak gerekliliğine inanıyoruz ve eğitim programımızda İngilizce diline geniş yer veriyoruz.

Yetenekli Eller Anaokulu & İlkokulu  “Mutlu Ebeveyn- Mutlu Çocuk”  ilkesine inanır. Sevgi ve saygı ortamında yetişmiş çocuklar, toplum içerisinde, kendilerini rahat ifade edebilen, özgüven sahibi bireyler olarak yerlerini alırlar. Bu anlamda velilerimiz, gereklilik ve istekleri doğrultusunda, okulumuzun rehberlik biriminden aldığı randevu ile danışmanımızla görüşebilirler.

Çalışma Saatleri

Pazartesi

08:00/18:30

Salı

08:00/18:30

Çarşamba

08:00/18:30

Peşembe

08:00/18:30

Cuma

08:00/18:30

Cumartesi

-

Pazar

-