Burada Herkes Mutlu

Öğrencilerimizin gelişim düzeylerine, ilgi ve ihtiyaçlarına uygun olarak çağdaş öğrenme teknikleri kullanılarak zenginleştirilen eğitim programımızla, ilköğretim öncesi dönemde bilişsel, dil, duygusal, sosyal, psikomotor alanları ile özbakım becerilerinin gelişimi sağlanır.

 

Uçan Balon Anaokulları’nda branş dersleri, öğrencilerin ilgi ve yeteneklerini keşfetmek, bu ilgi alanları doğrultusunda gelişimlerini desteklemek ve sanata karşı estetik bakış açısı kazandırmak amacıyla verilmektedir.

 

Eğitim süresi içerisinde ortak temalı olarak profesyonel eğitmenlerden yaratıcı drama, müzik ritim, plastik sanatlar, modern dans ve satranç dersleri alan öğrencilerimizin sportif faaliyetlerle fiziksel gelişimleri de desteklenir.

 

Uçan Balon’da öğretmenler yeteneklerini ve tecrübelerini özgür ve şeffaf bir ortamda sergileme şansına sahiptirler. Bunda en önemli motivasyon Uçan Balon’un demokratik yapısıdır. Öğretmenler bu çağdaş yapıdan güç alarak öğrencileriyle birlikte eğlenerek görevlerini gerçekleştirirler.

Çalışma Saatleri

Pazartesi

SABAH:08:00 AKŞAM:18:00

Salı

SABAH:08:00 AKŞAM:18:00

Çarşamba

SABAH:08:00 AKŞAM:18:00

Peşembe

SABAH:08:00 AKŞAM:18:00

Cuma

SABAH:08:00 AKŞAM:18:00

Cumartesi

-

Pazar

-

Adres

Adresimiz:

Altunizade Mahallesi, Çeken Sokak, No:3, Acıbadem/İstanbul