Okyanus Kolejleri’nin 6. Kampüsü olarak 2011-2012Eğitim-Öğretim Yılı’nda hizmete giren Solarkent Okyanus Anaokulu, İstanbul Avrupa yakasının Avcılar-Haramidere bağlantı yolu üzerinde Torium AVM’ye yaklaşık 250 mmesafededir.

850 m2 kapalı alana sahip olan okulumuzun 3 ayrı girişi vardır. Bünyesinde sadece anaokulu bulunmaktadır. Geniş bekleme odası ile misafirlerimize rahat bir ortam sunan kampüsümüzde, dersliklerin yanı sıra satranç odası, oyun salonu, idari birimler ve yemekhane yer almaktadır.

Okul psikoloğumuzun tek tek ilgilendiği minikler, akıllı tahta donanımlı sınıflar ve Fastrackids Sınıfı’nda ders görüp, geniş oyun salonunda eğlenerek, uyku odasında dinlenme imkanı bulmaktadır. Okyanus Koleji Solarkent Anaokulu, “Aile kadar sıcak” şirin bir okuldur. Veli, öğrenci ve öğretmen kalitesinin çok yüksek olması, başarının sürekli artmasını sağlamıştır.

Miniklere eğitimle eğlenceyi bir arada sunan okulumuz, onların ilkokula en iyi şekilde ve donanımlı olarak başlamalarını sağlamayı amaçlamaktadır.

Bizler saygın, alanında uzman, çağdaş eğitim kadromuzla güvenli bir gelecek, sağlam bir başlangıç için adımımızı attık.

Her çocuk özeldir.Farklı kişilik özellikleri,farklı yetenekleri,ilgileri,öğrenme güçleri vardır.Eğitim kadromuz bu bağlamda çocuklarımızın gelişimlerini desteklemek,öğrenmelerini sağlamak,iyi alışkanlıklar edindirmek,onları hayata hazırlamak,yetenek ve yaratıcılıklarını ortaya çıkarmak için gerek okulun içinde oluşturduğumuz fiziki ve sosyal ortam gerekse öğrencilerimizle birlikte uyguladığımız zengin eğitim modelimiz ile yönünü kendi belirleyen harika çocuklar yetişmesine rehberlik edecektir.

Kaliteli eğitim sağlayabilmenin en önemli koşulunun mutlu çocuk,mutlu anne-baba tablosu oluşturmak olduğuna inanan Solarkent Okyanus Anaokulu geleceğin harika çocuklarını geliştirmek amacıyla,farklı eğitim anlayışımızla tanışmanız için sizleri okulumuza bekliyoruz.

Çalışma Saatleri

Pazartesi

08:30/16:00

Salı

08:30/16:00

Çarşamba

08:30/16:00

Peşembe

08:30/16:00

Cuma

08:30/16:00

Cumartesi

-

Pazar

-