25 yıldır Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’na bağlı olarak faaliyet gösteren okulumuz, 2011 Mart ayı itibari ile Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı Sihirli Saatler Anaokulu olarak hizmete devam etmektedir. Aydınlık havadar sınıflarımız, çok amaçlı oyun salonumuz, uyku odamız, geniş ve donanımlı bahçemiz, yemekhanemiz ile sağlık koşullarının öneminin bilinci ile çalışmaktayız. Yemeklerimiz mutfağımızda “doğal ürünler” kullanılarak, günlük olarak, sağlık raporlu, hijyen sertifikalı aşçımız tarafından hazırlanmaktadır.          

   NEDEN SİHİRLİ SAATLER ANAOKULU?

  • Her çocuğun bireysel özellikleri ve gelişim düzeyindeki farklılıkları dikkate alınır. Çocukların gelişimleri sürekli olarak takip edilir ve değerlendirmeler velilerle paylaşılır.
  • Okulöncesi dönemde çocuklar mutluyken ve oyun oynarken öğrenirler. Bu nedenle okulumuzda,  çocuklar oyun oynarken, öğretmenleri onların hedeflenen kazanımlara ulaşmaları için gerekli metodları uygularlar.
  • Okulumuzda; büyük bir okuldaki sistem ve profesyonellik ile bir evdeki sıcaklık ve samimiyet bir arada bulunur.
  • ÇOCUK ESASTIR. Her şey onların çok yönlü gelişimini desteklemek, sağlıklı, mutlu, yeterli bireyler olmalarını sağlamak üzere düzenlenir.
  • Binanın yapımında ve düzenlenmesinde çocukların sağlığı ve güvenliği her şeyin üzerinde tutulmuştur. Kullanılan tüm malzemeler ve sistemler en üst düzeyde güvenlidir.

 

Çalışma Saatleri

Pazartesi

08:00/19:00

Salı

08:00/19:00

Çarşamba

08:00/19:00

Peşembe

08:00/19:00

Cuma

08:00/19:00

Cumartesi

-

Pazar

-

Adres

Adresimiz:

Konaklar Mahallesi Akçam Caddesi No:34 /4.levent Beşiktaş

E-posta:

-

Web:

-