Sevgiyle büyüyen Nesillere sloganıyla yola çıkan Özel Seyrantepe Sevgi Nesli Anaokulumuz heybesinde sevginin asıl temelleri olan hakikati taşımaktadır. Bu hakikatten bağımsız bir sevginin başta en değerli varlığımız, gözümüzün nuru olan çocuklarımıza ve biz yetişkinlere yönelik kalıcı bir huzur veremeyeceğini bilmeliyiz. Hayata parçacı yaklaşımların bizlere olsa olsa kazandıracakları dünyanın gelip geçici metaından başkası değildir.

 

Dünya ve ötesi arasındaki bağıntıyı düzgün kurmuş, sebep sonuç ilişkisi içerisinde hayatı algılayan nesiller yetiştirmek en büyük misyonumuzdur. Çağın gereklerini donanım olarak üzerinde barındıran, ancak sokağın yozlaştırıcı etkilerini en aza indirgemiş fertler yetiştirmek en büyük görevimizdir. Bu görevin ifasının ise beşeriyeti aşan bir rehberlikle inşa edilebileceğini düşünüyoruz. Kurumumuz, çocuklarımızı o rehber kitapla en azından okuma düzeyinde tanıştırmayı da hedeflemektedir. Bu hedefi Sevgi eğitimiyle gerçekleştirmekteyiz.

 

Sevgi eğitimini sadece okuma düzeyli bir süreç olarak algılamayan kurumumuz, aynı zamanda bu rehberliği ete kemiğe büründürmüş o kutlu örnek kişiliği çocuklarımıza tanıtmaktadır. Onun çevresindeki güzel insanları hayatlarının birer öncüsü olarak görmelerini istemektedir. Tüm bu çabalar, eğitimin bilimsel gerçekliği ve çocuklarımızın gelişim düzeyleri dikkate alınarak yapılmaktadır.

 

Beşinci eğitim yılını tamamlayan kurumumuz, yedi yıllık bir misyonun sonucunda doğmuştur. Bu yedi yıllık birikim okulumuzun her yıl daha iyisini yapma çabasıyla bütünleşmektedir. Bu vizyon, hem mevcut kaliteden taviz vermemek hem de gerek eğitim araç gereçlerinde gerekse de eğitimcilerin kalitesini arttırma yönünde bize avantaj sağlamaktadır.

 

Çocuklarımızı hayata hazırlayan kurumumuz, eğitime bir iş ve kar etme aracı olarak bakmamaktadır. Elde ettiği her türlü ekonomik getiriyi, hem kurum içi kaliteyi arttırmak hem de kuruluş misyonu gereği ihtiyaç sahibi gerek aileler gerekse de öğrencilere aktarmayı planlamaktadır. Bu çerçevede siz veli ve dostlarımızın da desteğini de görmekteyiz.

 

Sevginin asıl aile ortamında oluşacağını düşünen kurumumuz, Sizlerin oluşturduğunuz bu sevgi çemberini tamamlama gayretindedir. Bu çabaların devamının hakikat sahibinin takdiri ve siz dostlarımızın bize güven ve destekleriyle gerçekleşeceğini biliyor ve her zaman yanımızda yer almanızı temenni ediyoruz.

Çalışma Saatleri

Pazartesi

SABAH:08:00 AKŞAM:18:00

Salı

SABAH:08:00 AKŞAM:18:00

Çarşamba

SABAH:08:00 AKŞAM:18:00

Peşembe

SABAH:08:00 AKŞAM:18:00

Cuma

SABAH:08:00 AKŞAM:18:00

Cumartesi

-

Pazar

-

Adres

Adresimiz:

Seyrantepe Mahallesi Altinay Caddesi Gökdeniz Sokak No:18,18 A Kağithane/istanbul