Sevimli Yumurcak Okullarımız, Milli ve Manevi değerlerine sahip güzel ahlaklı nesiller yetiştirmek amacı ile 1994 yılında kurulmuş ve zamanın zorlu şartlarına ve her türlü yasaklara rağmen taşıdığı misyon ve vizyonuna layık kalarak bu günlere ulaşmış İstanbulda ilk kurulan EHLİ SÜNNET çizgisinde hizmet veren anaokullarından biridir.
Sevimli yumurcak Mecdiyeköy anaokulu,
Sevimli yumurcak Mecdiyeköy kreş,
Sevimli yumurcak Kağıthane anaokulu ve ESİN KOLEJİ ilkokul ve anaokulları olarak devam etmektedir 

Sevimli yumurcak okulları “YAŞITLARINDAN BİR ADIM ÖNDE NESİLLER” sloganıyla yola çıkarak, öğrencilerimizin bulundukları her ortamda başarıları ve güzel ahlakları ile örnek müslüman birey olmaları için her türlü çabayı göstererek, hizmet etmeye devam edecektir.

Kurumlarımız sabah saat : 07.30  akşam 19.00 kadar açıktır.
Cuamartesi günleri kapalıdır.
Eğitim dönemlerimiz  9.5 aydır.
Kurumlarımız 12 ay boyunca açıktır. Her eğitim dönemi bitiminde YAZ OKULLARIMIZ’la eğitime aralıksız devam edilmektedir.

VİZYONUMUZ

23 yıl önce hizmet bilinci ile çıktığımız  manevi yolda, yaşıtlarından bir adım önde peygamber ahlaklı nesiller yetiştirmek, inancımız değerlerimiz  ve sevgimiz ile büyüyen yenilikçi başarılı örnek bir kurum olabilmektir.

MİSYONUMUZ

Güzel ahlaklı erdemli Mutlu, özgüvenli, başarılı, ilkeli, açık fikirli, araştıran-sorgulayan, iletişim becerileri gelişmiş, öz değerlendirme yapabilen, işbirliğine yatkın, , öğrenmeye  açık,  cesaretli, saygılı ,duyarlı  ,özgür düşünen,ulusal kültürünü özümsemiş, insanlığa gerçek iyilik yolunda hizmet edebilecek , vatanına milletine faydalı anne babasına  hayırlı peygamber ahlaklı nesiller yetiştirmektir.

Çalışma Saatleri

Pazartesi

SABAH:08:00 AKŞAM:18:00

Salı

SABAH:08:00 AKŞAM:18:00

Çarşamba

SABAH:08:00 AKŞAM:18:00

Peşembe

SABAH:08:00 AKŞAM:18:00

Cuma

SABAH:08:00 AKŞAM:18:00

Cumartesi

-

Pazar

-

Adres

Adresimiz:

Emniyet Tepe Mahallesi Necati Molder Caddesi No:68 AHİ KENT KONAKLARI Eyüp / İstanbul