Sevgi Yuvası Anaokulu, 0-6 yaş grubu çocuklarımıza okul öncesi eğitim vermek üzere 2007 yılında İstanbul Sultangazi’de kuruldu. Kısa zamanda başarılı çalışmaları ile okul öncesi eğitimde büyük başarılar sağlayan okulumuz 2008 yılında farklı ve daha büyük bir binada hizmet vermeye başladı. 2007 yılından bu yana kurumsal ismimiz olan Sevgi Yuvası Anaokulu markası altında okul öncesi eğitimin önemini bilen anne ve babalarla çalışmanın gururunu taşıyoruz.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından öngörülen mevzuata uygun olarak değişik yaş gruplarına dahil çocukların kişisel yetenekleri, gelişimleri gözönüne alınarak, özel olarak hazırlanmış oyun, eğlence ve eğitim programlarımız bulunmaktadır.

Öğretmen kadromuzda liderlik ve rehberlik vasıflarına sahip,sevecen, güleryüzlü, çocuk eğitimi dalında kendilerini geliştirmiş ve geliştiren, anaokulu öğretmenliği ve çocuk gelişimi eğitimi almış öğretmenlerimiz görev yapmaktadır. Bunun dışında okulumuzda çocuklarımızın psikolojik gelişmelerini hafta boyunca yakından ve birebir gözlemleyen psikoloğumuz bulunmaktadır.Velilerle belirli günlerde görüşmeler yapılacak ve çeşitli konularda eğitimler düzenlenecektir. Psikoloğumuz çocuklarımıza belli aralıklarla gelişim, yetenek ve ruhsal durum testleri uygulayacak,edindiği bilgileri ve izlenimleri ailelerle paylaşacaktır.

Emanet ettiğiniz çocuklarınızın en değerli varlıklarımız olduklarını biliyor ve bu bilinçle yola çıkıp, çocuklarımıza güzenli bir aile ortamında sınırsız olanaklar sunuyoruz.

Çalışma Saatleri

Pazartesi

SABAH:08:00 AKŞAM:18:00

Salı

SABAH:08:00 AKŞAM:18:00

Çarşamba

SABAH:08:00 AKŞAM:18:00

Peşembe

SABAH:08:00 AKŞAM:18:00

Cuma

SABAH:08:00 AKŞAM:18:00

Cumartesi

-

Pazar

-

Adres

Adresimiz:

Fevzipaşa Cd. No: 303 Fatih/İstanbul