MİSYONUMUZ

Mutlu, özgüvenli, kendisiyle barışık, başarılı, ilkeli, duyarlı, açık fikirli, araştıran-sorgulayan, iletişim becerileri gelişmiş, öğrenmeye ve yeniliklere açık, öz değerlendirme yapabilen, işbirliğine yatkın, yaratıcı ve eleştirel düşünen, akılcı, cesaretli, çok yönlü gelişime açık, ulusal kültürünü özümsemiş, aynı zamanda küresel bakış açısına sahip bireyler yetiştirmektir.

VİZYONUMUZ

Amacımız, insanları yetiştirecek lider, araştırmacı bireyleri kuşatacak ve onları hayallerine bir adım daha yaklaştıracak eğitim kurumlarına hazırlamaktır. Öğrencilerimizin ilgi, ihtiyaç ve bireysel farklılıklarına göre hazırlanan eğitim programımız ve kültürel, sanatsal, etkinliklerimizle hayal güçlerini destekleyecek düzeyde tanınan ve tercih edilen bir kurum markası olmaktır.

Sağlık eğitiminde bilhassa gelişmiş ülkelerde uygulanan ve uluslar arası tıp camiasında kabul edilmiş pratikleri takip eden , ülkemiz müfredat ve pratikleriyle sentezleyen bu bilgiler ışığında kadrosunu destekleyen , yenileyen bir yapıyla ideal bir yapıyla; ideal, donanımlı sağlık personelini yetiştiren bir kurum olmaktır.

Çalışma Saatleri

Pazartesi

08:00 -18:00

Salı

08:00 -18:00

Çarşamba

08:00 -18:00

Peşembe

08:00 -18:00

Cuma

08:00 -18:00

Cumartesi

-

Pazar

-

Adres

Adresimiz:

Yüzyıl Mahallesi Veysel Karani Caddesi 74. Sokak No:11 Bağcılar / İstanbul

E-posta:

-

Web:

-