ÖZEL PARSELLER İLK ADIM ANAOKULU;

2008 yılında Avcılar’ da eğitim ve öğretim hayatına merhaba diyen okulumuz T.C. Milli Eğitim Bakanlığına bağlı bir kurumdur.
6 yıllık deneyimin ardından 2014 yılının Kasım ayında idari ve eğitim kadrosu yenilenmiş, siz değerli velilerimize ve çocuklarımıza yeni haliyle hizmet vermeye başlamıştır.
3-6 yaş arası çocuklarımızın tüm gereksinimleri göz önüne alınarak tasarlanmış ve zengin eğitim materyalleriyle donatılmıştır.

Sınıf ortamında çocuk, kendi zaman ve enerjisini gerektiği gibi kullanarak, neyi nasıl yapacağına ilişkin tercihler yapma ve karar alma fırsatı bulur. Arkadaş ve yetişkinlerle grup eğitiminde ve ortak çaba gösterme konusunda fırsat bulur. En önemlisi düşüncelerini dile getirebilme ve başkalarına iletebilme şansını elde eder.

Çocuklarınız sahip olduğu yeteneklerini ortaya çıkartacak ve onların yaratıcı bireyler olmasını hedefleyen bir kurum olan ÖZEL PARSELLER İLK ADIM ANAOKULU, çocuklarınızın geleceğe attığı ilk adım da güven ve huzur içinde başarılı birer birey olmasını hedef alır.

ÖZEL PARSELLER İLK ADIM ANAOKULU Olarak sevgili evlatlarımızın eğitim ve öğretim hayatına attıkları bu ilk adım da sevgimizle ve eğitim programımızla yaşamakta olduğumuz bilgi çağında her türlü yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımlara liderlik ederek yenilikçi eğitim programları üreterek ve okulumuzda uygulayarak başta İstanbul’ da ve Türkiye’ deki en iyi anaokulu olmaktır.

Çalışma Saatleri

Pazartesi

08:00 -18:00

Salı

08:00 -18:00

Çarşamba

08:00 -18:00

Peşembe

08:00 -18:00

Cuma

08:00 -18:00

Cumartesi

-

Pazar

-