Hedefimiz ve sloganımız olan Ön Eğitimde Cesur Bakış düşüncemize uygun programlar eşliğinde cesaretin kendine güvenden oluştuğu; Özgüvenli Nitelikli Cesur Evrensel nesiller yetiştirme konusunda evlatlarımızı yönlendirmekteyiz. Meb’e bağlı olan kurumumuz resmi, dini, kar tatili, valilik kararınca açıklanan tatiller dışında 9 ay kış dönemi eğitimi(sömestr dahil),3 ay yaz okulu olarak haftanın beş günü 07.30 – 18.30 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.Tam gün eğitimin yanı sıra yarım gün eğitimlerimiz içerisinde tüm branş dersleri, gezi gözlem programları yer almaktadır. Amacımız Atatürk İlke ve İnkılaplarını unutturmamak ve onun izinde cesur nesiller yetiştirmektir. Sevmeyi öğrenmiş doğaya, insana saygılı, öğrenmeye yeniliklere açık nesillerle merhaba demek için çıktığımız bu yolda inançla devam etmekteyiz.

Önce Çocuklarım Dedi;
Geleceğe umutla baktığı bu dünyaya dört kıymetli evlat katan, varlığını onların istikbali için ortaya koyan Sebahat Açık önderliğinde hayatlarımızın anlamı yavrularımız için, çıktığımız bu yolda tam gün hizmet anlayışı uzman pedagogumuz kontrolünde yeniliklere açık eğitim anlayışı, Atatürk İlke ve İnkılapları yolunda modern eğitimin tüm imkanlarını sunan deneyimli ekibi ile şimdi; ÖNCEliğimiz Evlatlarınız diyoruz…

2 Haziran 2014 itibariyle eğitime başladığımız okulumuzda, her çocuğun kendi gelişim özelliklerine uygun programlar eşliğinde çoklu zeka sistemi uygulanarak eğitim verilmektedir.

 

Çalışma Saatleri

Pazartesi

07:30-18:00

Salı

07:30-18:00

Çarşamba

07:30-18:00

Peşembe

07:30-18:00

Cuma

07:30-18:00

Cumartesi

-

Pazar

-