“Etkin bir okul ancak, öğrencileri gerektiği için değil kendileri istediği için çaba göstermelerini ve başkaları tarafından hazırlanan bilgiyi kabul etmek yerine kendi akıllarını kullanarak özgün çalışmalar yapmalarını sağlayabilir. Böylece zeka yasalarının tümüne saygı göstermiş oluruz.”  Jean Piaget

Anaokulumuz Bahçeşehir’ de üç katlı, havuzlu, 2300 m2 bahçeye sahip bir malikanede hizmet vermektedir. Bahçesinde meyve ağaçları, köpek ve kuş kafesleri,tavuk-ördek ve civciv kümesleri bulunmaktadır. Gemi şeklinde oyun parkı,kum havuzu  bahçede yer almaktadır.

Sınıflarımız geniş olup, her sınıf ilgi köşelerine ( Oyun köşesi, Sanat atölyesi, Fen-Doğa köşesi, Kitap köşesi, Blok köşesi, evcilik köşesi, kukla köşesi vb. ) göre düzenlenmiştir.

Şişme oyun parkımız ve çeşitli oyun köşelerimizle çocuklarımız çok güzel vakit geçirmekteler.

Anaokulumuz 18 aydan itibaren öğrenci kabul etmekte olup, çocuklarımızın kendilerini keşfetmelerine yardımcı olmak, gerekli eğitim planlamasını gerçekleştirip okul öncesi dönemden itibaren çocuklarımızı ilgi alanlarına yönlendirmek esas amaçlarımızı teşkil etmektedir. Bu konuyla ilgili bir diğer husus ise tüm bu çalışmaları, psikoloğumuz öncülüğünde gereken noktalarda da ailelerimizle ortak yürümekteyiz.

Sabah kahvaltısı-Öğle yemeği ve ikindi kahvaltılarımız okulumuz bünyesin de hazırlanan yemek listesi eşliğin de Ahçımız tarafından okulumuz da yapılmaktadır. Her ay başı yemek listemiz düzenli olarak siz velilerimize mail yoluyla gönderilmektedir.

Çalışma Saatleri

Pazartesi

07:30/16:00

Salı

07:30/16:00

Çarşamba

07:30/16:00

Peşembe

07:30/16:00

Cuma

07:30/16:00

Cumartesi

-

Pazar

-