Özel Lale Bahçesi Anaokulumuz, Kavacık’ta 4 katlı olup 1200 metrekare kapalı alan, 250 metrekare açık alanımız vardır. Okulumuzun depreme karşı güvenirliği İstanbul Teknik Üniversitesi tarafından onaylanmış olup 119 kapasite ile eğitim ve öğretime açılmıştır. Yemeklerimiz okul bünyesinde pişirilmekte olup temizlik ve hijyen konusunda oldukça hassasiyet gösterilmektedir. Anaokulumuza 4-5 yaş grubu çocuklar tam ve yarım gün olarak devam eder.

NEDEN ANAOKULU?

  • Okul öncesi eğitim gören çocukların sınavlarda daha başarılı olduğu için;
  • Zeka gelişiminin % 75’inin 0-6 yaş arasında tamamlandığı için;
  • Okul öncesi verilen eğitimin tüm eğitim kademelerini etkilediği için;
  • Ailenin verdiği eğitim önemlidir ama tek başına yeterli olmadığı için;
  • Okul öncesi eğitimden yararlanmış olarak ilköğretime gelen çocuğun daha başarılı oldukları için okul öncesi eğitim önemlidir.

NEDEN LALE BAHÇESİ ANAOKULU?

Çocuklarımızla ilgili olarak günlük ve aylık raporlar tutularak aileler düzenli olarak bilgilendirilmektedir. Okulumuzda rutin olarak çocuklarımız doktor kontrolünden geçmektedir. Uzman psikologumuzla velilere özel seminerler verilmekte olup çocuklarımızın gelişimleri yakından takip edilmekte ve ailelerle paylaşılmaktadır. Anaokulumuz çocuklarımıza uzman öğretmenlerimizle birlikte güvenilir, sevgi ve saygının hakim olduğu sıcacık bir ortam sunmaktadır. Bizlere emanet ettiğiniz çocuklarımızın en değerli varlıklarımız olduğunu biliyor ve bu bilincin getirdiği sorumlulukla en iyi imkanları sunuyoruz.

Milli Eğitim Bakanlığı mevzuatına uygun olarak hazırlanmış ve yaş gruplarına göre Bilgisayar, İngilizce, Drama, At biniciliği, Yüzme, Tenis, Sinema, Tiyatro ve Gezilerle desteklenmiş çağdaş bir eğitim programı uygulanan anaokulumuzda eğitim ve öğretim adına yüksek standartlarda hizmet vermekteyiz.
Özel Lale Bahçesi Anaokulu olarak çocuklarımızı başarılı, sağlıklı, bireysel yaratıcılığı ve özgüveni gelişmiş bireyler yetiştirmek amacıyla hizmetinizdeyiz…

Çalışma Saatleri

Pazartesi

9:00 – 16:00

Salı

9:00 – 16:00

Çarşamba

9:00 – 16:00

Peşembe

9:00 – 16:00

Cuma

9:00 – 16:00

Cumartesi

-

Pazar

-

Adres

Adresimiz:

Özel Lale Bahçesi Anaokulu Kavacık Mahallesi Havuzbaşı Caddesi No:19 34810 Beykoz/İstanbul