Keşfeden Eller Anaokulları’nda eğitim anlayışımız “her çocuğun keşfedilecek en az bir yönü vardır” düşüncesine dayanmaktadır. Eğitim programımızı bu amaçla düzenledik ve tüm öğrenme ortamını bu düşünceye dayalı olarak oluşturduk.

Çocuk ilk doğduğunda elleriyle hayatı algılamaya çalışır. İlk refleksi olan yakalama refleksi üzerine öğrenmelerini inşa eder. Bu nedenle hayatı algılamada eller önemli bir role sahiptir. Bizim kurum olarak ismimizin çıkış noktasının temelinde yatan olgu da tam olarak budur.

Bizler verdiğimiz eğitimle çocukların güçlü yönlerini keşfedip, geliştirmeyi hedefliyoruz. Onlardan da bu sağlam temelle hayatı yeniden yapılandırmalarını bekliyoruz.

Vizyonumuz
Bir üst eğitim kademesinde akranları arasında bilişsel, duyuşsal ve fiziksel yeterlilikleri ile fark yaratan  bireyler yetiştiren bir eğitim kurumu olmak.

Misyonumuz
Keşfeden Eller Anaokulları olarak her çocuğun keşfedilecek en az bir yönünün olduğuna inanıyoruz. Görevimiz; bu potansiyelin ortaya çıkması için öğrenmeyi destekleyen öğretim ortamlarını oluşturmak, öğrencilere gerçek yaşam deneyimlerini oluşturarak onların, bilişsel, duyuşsal ve fiziksel gelişimlerine katkıda  bulunmaktır.

Çalışma Saatleri

Pazartesi

SABAH:07:00 AKŞAM:18:30

Salı

SABAH:07:00 AKŞAM:18:30

Çarşamba

SABAH:07:00 AKŞAM:18:30

Peşembe

SABAH:07:00 AKŞAM:18:30

Cuma

SABAH:07:00 AKŞAM:18:30

Cumartesi

-

Pazar

-

Adres

Adresimiz:

Göktürk Merkez Mahallesi 1.Ceviz Sokak Göktürk, Istanbul