2 ile 6 yaş arasındaki öğrencilere eğitim veren Özel Kamelya Anaokulu İstanbul ilinin Beyoğlu semtinde bulunmaktadır.

Kurumun misyonu yaratıcı, kendine ve çevresine karşı duyarlı, hedeflerini belirleyerek o doğrultuda ilerleyen, milli ve manevi değerlerine saygılı, sevgili, hoşgörülü, paylaşımcı, sorgulayan, eleştiren, üretken bireyler yetiştirmektir.

Kurumun amacı kalıplaşmış eğitim sisteminin dışına çıkarak, çocukların bilgiyi kendilerinin üretmelerine fırsat vermek, eğitimde kalite ve mükemmellik esasına göre eğitim vermektir.

Kurumda seçkin eğitim kadrosu ve idari kadro bulunmaktadır. Kurumda bulunan eğitimciler alanında uzman, tecrübeli, güler yüzlü kişilerden oluşmaktadır.

Kurumda geri dönüşüm etkinliklerine ve kendi oyuncağını yap etkinliklerine yer verilerek öğrencilerin gerçek yaşam becerileri kazanmaları sağlanmaktadır.

Okulda verilen hizmetler arasında güvenlik, yemek, temizlik gibi hizmetler de yer almaktadır. Yemekler sabah kahvaltısı, öğle yemeği, ikindi kahvaltısı olmak üzere üç öğün yemek verilmektedir.

Yemekler hijyenik koşullarda sağlıklı ve taze besinlerden yapılmaktadır. Temizlik okulun deneyimli personelleri tarafından düzenli olarak yapılmaktadır. Böylece öğrencilerin sağlığının olumsuz yönde etkilenmesinin önüne geçilmektedir.

Öğrencilerin okul içinde ve gezilerde güvende olması için gerekli güvenlik önlemleri alınmıştır.

Okulun verdiği hizmetler arasında psikolejik danışmanlık ve rehberlik hizmeti de bulunmaktadır. Rehberlik birimi öğrencilerin psikolojik gelişimini desteklemek için oyunlarla çocuklara yaklaşır grup ve bireysel çalışmalar yapar.

Çalışma Saatleri

Pazartesi

09:30/16:00

Salı

09:30/16:00

Çarşamba

09:30/16:00

Peşembe

09:30/16:00

Cuma

09:30/16:00

Cumartesi

-

Pazar

-

Adres

Adresimiz:

Kaptanpaşa Mahallesi Yay Soak No:40 Beyoğlu/istanbul

E-posta:

-

Web:

-