Okulumuz 2000 yılında Güngören semtinde İl Sosyal Hizmetlere bağlı Gündoğdu Gündüz Bakım Evi olarak hizmet vermekteyken; velilerimizin memnuniyetinin yanı sıra olumsuz fiziki koşullar, binanın eski olması, sınıfların ve tuvaletlerin yetersiz oluşu nedeni ile 2010 yılında bu olumsuzlukları gidermek ve daha iyi eğitim öğretim vermek adına yeni binamıza geçmiş bulunmaktayız.
Binamızın Fiziki Koşulları
230 m2 kullanım alanı,
Doğazgazlı,
1 Müdür Odası,
1 Kurucu Odası,
1 Büro Arşiv Odası,
1 Bekleme Salonu,
3 Oyun-Etkinlik Odası,
1 Uyku Odası,
2 Çocuk ve 2 Personel Lavabsu,
Yemekhane ve Mutfağı
1 Sığınak,
Kullanımı okulumuza ait 100 m2 alana sahip bahçemiz bulunmaktadır.

Vizyonumuz – Misyonumuz

Vizyonumuz
Geleceğin en başarılı çocuklarının yetiştirilmesinde pay sahibi olmak adına çıktığımız eğitim yolunda, çocukların tüm gelişim alanlarını destekleyici çalışmaları yaparak, insan gelişiminin en hızlı olduğu ve kritik dönemleri kapsadığı yılları en iyi şekilde değerlendirerek mutlu, verimli ve kendini geliştiren bireyler için gerekli olan altyapıyı oluşturmaktır.
Misyonumuz
Amacımız çocuklarımıza doğrudan bir şeyi öğretmekten ziyade oyunlar oynayarak ve araştırmalar yaparak çevrelerini ve kendi yeteneklerini keşfetmelerini sağlamaktır. Ezberci eğitim değil, uygulamalı eğitim kurumumuzun benimsediği eğitim tekniğidir.
Araştıran, sorgulayan, kendine güvenli, sosyalleşebilen, ülkesini milletini seven, yaşının gerektirdiği bilgi ve beceriye sahip, pozitif enerji ile ve ekip ruhuyla çalışan, duygu ve düşüncelerini özgürce ifade edebilen, zihinsel ve bedenen sağlıklı, mutlu çocuklar yetiştirmek için biz varız.

Çalışma Saatleri

Pazartesi

SABAH:07:30 AKŞAM:19:00

Salı

SABAH:07:30 AKŞAM:19:00

Çarşamba

SABAH:07:30 AKŞAM:19:00

Peşembe

SABAH:07:30 AKŞAM:19:00

Cuma

SABAH:07:30 AKŞAM:19:00

Cumartesi

-

Pazar

-

Adres

Adresimiz:

Güven Mahallesi, Hanzer Sk. No:26, 34160 Güngören/İstanbul