Çiçekler gibi hassas ve sevimli olan çocuklarımızı aynı duyarlılıkla yaklaşarak onları geleceğe en güzel şekilde hazır olarak yetiştirmektir. Çocuklarımızın ruh ve beden sağlıkları için hiçbir fedakârlıktan kaçmayarak onların mutluluğunu sağlamak ve onları Vatanları için canlarını verecek şekilde yetiştirmek bizim gayemiz ,sevdamız ve heyecanımızdır.

İnsan kişiliğinin yarısından fazlası okul öncesi döneminde oluştuğu bilincinden hareket ederek ; Çocukların bedensel, zihinsel, duygusal , sosyal ve manevi yönden gelişimlerinin yanı sıra vatan, millet ve bayrak sevgisini kazandırarak benlik kavramının gelişmesine, kendini ifade etmesine ve özdenetimini sağlamasına imkan tanımakla birlikte kendisi için sevdiğini başkası içinde seven, Kendisi için sevmediğini başkası içinde sevmeyen insanların haklarına, temel hak ve hürriyetlerine saygılı, çalışkan, azimli ve hizmet heyecanı ile dolu bir öğrenci yetiştirmektir bizim gayemiz .

Sonuç olarak; Sevgi, ilgi, bilgi ile çocuklarımızı yoğurmak onları itaatkar ama şahsiyetli kılmak, başkalarından yardım isteyen değil belki yardım isteyenlerin yanında olmak gibi en güzel hasletlerle yavrularımızı süslemeyi görev biliyoruz. Peygamberimizin “cennet kokusunu merak ediyorsanız çocuklarınızı koklayınız” hadisi çocuklara olan sevgimizi tetikleyen en önemli ilham kaynağımızdır.

VİZYONUMUZ

Gayemiz; dünya ölçeğinde üstün nitelikli insan yetiştirmektir.Öğrencilerimizi zihinsel, duygusal, sosyal, bedensel ve ruhsal yönden geliştiriyoruz. Böylece onlara geleceğin bilim insanları, sanatçıları, yazarları, liderleri, sporcuları ve mucitleri olma yolunu açıyoruz.

Yüzleri geleceğe dönük kökleri maneviyatla ,milli ve ahlâki değerlerle beslenen bir nesil inşaası için yola çıktık.

Bilindiği gibi her gülün rengi kokusu farklı olduğu gibi her çocukta farklılık bulunmaktadır biz çocuklarımızın bu farklı yönlerini ortaya çıkaran ve destekleyen bir okuluz.

Çalışma Saatleri

Pazartesi

SABAH:08:00 AKŞAM:18:00

Salı

SABAH:08:00 AKŞAM:18:00

Çarşamba

SABAH:08:00 AKŞAM:18:00

Peşembe

SABAH:08:00 AKŞAM:18:00

Cuma

SABAH:08:00 AKŞAM:18:00

Cumartesi

-

Pazar

-

Adres

Adresimiz:

Yayla Mah. Lavanta Sokak. No:9 Sultangazi/İSTANBUL