Özel Elit Anaokulu, İstanbul’da bulunan ve Türkiye Cumhuriyeti Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak hizmet veren bir özel anaokuludur. Anaokulunda küçük yaşlardaki çocukların eğitimlerine katkı sağlanmaktadır.

Anaokulunda 03 ila 06 yaş arasındaki çocuklara hizmet verilmektedir. Okulda psikolojik danışman da görev yapmaktadır. Bu sayede çocukların psikolojik gelişimleri de düzenli olarak kontrol edilmekte ve çok daha sağlıklı bireyler olmalarının yolu açılmaktadır.

Özel Elit Anaokulu sabah 07.00 saatinde hizmet vermeye başlamaktadır ve bu hizmet akşam saat 18.00 a kadar sürmektedir. Anaokulu içerisinde bulunan fiziksel imkanların başında ise çocuklar için özel olarak hazırlanmış olan uyku odası vardır. Gündüz uykusu olan çocukların evlerindeki konfor gibi bir konfor ile öğlen uykularını uyumaları bu sayede sağlanmaktadır. Özel Elit Anaokulunda ayrıca gün içerisinde çocukların başlarına gelebilecek kazalara ve sağlık sorunlarına karşı hemen müdahale edilebilen revir odası da vardır.

Okul içerisindeki diğer fiziksel imkanlar ise havuz, bahçe ve oyun alanıdır. Ayrıca bir de çocukların yaş gruplarına göre özel olarak hazırlanan sağlıklı yemeklerin sunulduğu yemekhane de anaokulu içerisinde mevcuttur. Özel Elit Anaokulunda sınıflar çocukların yaşlarına göre düzenlenmiş olup en fazla 20 kişilik sınıflardan oluşmaktadır. Rehberlik hizmeti ile çocuğunuz hakkında gereken yardımları alabilir ve yaz okulu hizmeti sayesinde de çocuğunuzu yaz aylarında da anaokuluna gönderebilirsiniz. Anaokulunda tüm çocukların güvenliklerinin en üst düzeyde sağlanması için güvenlik görevlileri de bulunuyor.

Çocuklar Özel Elit Anaokuluna rahat ulaşsınlar diye servis imkanı da bu anaokulunda sunulmaktadır. İngilizce eğitimin de verildiği Özel Elit Anaokulunda sanatsal eğitim olarak modern dans eğitimi veriliyor. Bu sayede çocuklar hem spor yapmış ve enerjilerini atmış oluyorlar hem de sanatsal bir alanda gelişmiş oluyorlar. Anaokulu içerisinde satranç ve gezi kulübü olarak da iki kulüp vardır.

Çocuklar bu kulüplerde oyunlar oynayarak ya da eğitici ve eğlendirici gezilere katılarak daha kaliteli yaşıyorlar. Bu geziler için ise ailelerin onayı alınıyor. Ayrıca anaokulu içerisinde de tüm hijyen kurallarına uyuluyor ve çocuklara da bu temel temizlik kuralları öğretiliyor.

Çalışma Saatleri

Pazartesi

07:00 - 18:00

Salı

07:00 - 18:00

Çarşamba

07:00 - 18:00

Peşembe

07:00 - 18:00

Cuma

07:00 - 18:00

Cumartesi

-

Pazar

-

Adres

Adresimiz:

ESENKENT MAHALLESI ENVERPASA CADDESI REGNUM ELITKENT SITESI TICARET MERKEZI NO:4 ESENYURT/ISTANBUL ESENYURT ISTANBUL

E-posta:

-

Web:

-