Özel Ecole Anaokulu 4-6 yaş grubu çocuklara okul öncesi eğitimi veren özel bir eğitim kurumudur.

Eston Ardıçevler Sitesi’nde yer alan okul şehrin tüm karmaşasından uzak doğa ile içiçe geçmiş, yeşillikler içerisinde, oksijeni bol ve tertemiz bir ortamda çocukların sağlıkla gelişebileceği hijyenik ve temiz Beyaz Bayrak sertifikasına sahip yepyeni bir anaokuludur. Okulun branş dersleri arasında İngilizce, eğitici drama, beden koordinasyonu, satranç, halk oyunları, bale ve modern dans, yoga, müzik ve ORFF çalışmaları, çocuk mutfağı etkinlikleri, sporla dans, hareket eğitimidir. İstanbul Esenyurt mevkiinde bulunan okulda erken yaşta İngilizce, yeni beceriler ve bilgiler, yeni kavramlar, düşünce becerilerini geliştirme, küçük ve büyük kas gelişimleri, özgüvenlerini keşfetme olanakları tanınıyor. Okulda start saat sabah on’ da alınıyor.

Okulda ana dil etkinlikleri, matematik çalışmaları, zekâ oyunları, fen ve doğa çalışmaları, bilimsel çalışmalara yer verilmektedir.

Okulda temizlik kurallarına büyük önem verilmektedir. Sınıflar, tuvaletler başta olmak üzere tüm alanlar okulun tecrübeli ve gerekli eğitimleri almış olan personelleri tarafından temizlenmektedir. Okulda yemek servisi sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı olmak üzere üç öğündür. Yemekler taze sebzeler ve sağlıklı besinlerden hazırlanmakta olup hijyen kurallarına dikkat edilmektedir. Ayrıca yemek menüleri uzman diyetisyenler tarafından kalori hesaplarına dikkat edilerek hazırlanmaktadır.

Okul konumu bakımıyla güvenli olup çocukların okul içinde ve gezi etkinliklerinde güvende olması için gereken önlemler alınmıştır.

Okul fiziksel imkanları bakımından öğrencilerin nitelikli ders işleyebilmesi ve sosyal etkinliklerin gerçekleştirebilmesi için yeterli ve güvenlidir.

Çalışma Saatleri

Pazartesi

08:30/17:00

Salı

08:30/17:00

Çarşamba

08:30/17:00

Peşembe

08:30/17:00

Cuma

08:30/17:00

Cumartesi

-

Pazar

-

Adres

Adresimiz:

Ardiçlievler Mahallesi ardiçli Sitesi Yakut 8 Esenyurt/istanbul

Telefon:
E-posta:

-

Web:

-