Çocuk İletişim ve Eğitim Uzmanı Gökhan Koç tarafından 2005 yılında kurulan Deniz Yıldızı Anaokulu, Maltepe, İdealtepe, Küçükyalı anaokulları arasında kısa sürede saygın bir yer edinmiştir.

Maltepe anaokullarından biri olan Deniz Yıldızı Anaokulu’nda, “Çocuk Dostu” eğitim yaklaşımıyla, çocuklar sadece ilköğretime değil, aynı zamanda hayata da hazırlanırlar.

Maltepe Deniz Yıldızı Anaokulu’nda çocuklar, farklı kişilik özelliklerine sahip, yetenek ve ilgi alanları farklı, “özgür birer birey olarak tanımlanırlar. Çocuğa özgü “beklenti ve ihtiyaç analizleri” yapılan anaokulumuzda özgün eğitim ve öğretim stratejileri belirlenir.

Maltepe Deniz Yıldızı Anaokulu eğitim kurumu,  bünyesinde  çocuklarımız için etkin öğrenme ve çoklu zeka modelini esas alır ve çocuklarımızın tüm gelişim alanındaki becerilerini geliştirmeyi hedefler.  3-6 yaş, çocuğun kişiliği, kendini algılaması, dünyaya bakışı gibi önemli konuların belirlendiği, gelecekteki eğitim ve çalışma hayatını önemli derecede etkileyecek olan ve mutlaka dikkate alınması gereken bir dönemdir.Her çocuğun ilgi alanı, yeteneği ve becerisi farklıdır.Bunu göz önünde bulunduran okulumuz, eğitim programlarını ve etkinlikleri 3-6 yaş grubu çocuklarımızın yaş gruplarını ve ilgi alanlarını dikkate alarak titizlikle hazırlar.

 

Çalışma Saatleri

Pazartesi

SABAH:07:00 AKŞAM:19:00

Salı

SABAH:07:00 AKŞAM:19:00

Çarşamba

SABAH:07:00 AKŞAM:19:00

Peşembe

SABAH:07:00 AKŞAM:19:00

Cuma

SABAH:07:00 AKŞAM:19:00

Cumartesi

-

Pazar

-

Adres

Adresimiz:

İdealtepe Mahallesi, Namık Kemal Cd. No:47, 34300 Maltepe/İstanbul