Değerli  Anne ve Babalar;

Anaokulu, çocuklarımızın toplumsal deneyimlerin çoğunu ilk kez tecrübe ettiği, önemli bir sosyalleşme ortamıdır.  Bu ortam çocukların bireysel  yeteneklerini fark ettiği, yeni ilgilere yöneldiği, kendisini, başka çocukları,  genel olarak yaşadığı toplumu ve dünyayı keşfettiği  “çocuklara özel” bir yerdir.

Bu nedenle nitelikli bir okulöncesi eğitiminin, çocukların yaşam kalitesini arttırarak onların gelişimlerini  olumlu bir biçimde etkilediği bilinmektedir.

Okulumuzun eğitim programı  “Beyin Temelli Öğrenme Modeline”  dayalıdır. Öğrencilerin sadece akademik açıdan değil, sosyal, duygusal ve bedensel açıdan da bir bütün olarak gelişmelerini  sağlamak  ve  içlerindeki cevheri keşfetmek amacıyla oluşturulmuştur.

Anaokulu eğitimimiz, eğitimin sürekliliği ilkesine uygun olarak ilköğretime hazırlayıcı nitelik taşımaktadır. Öğrencilerin merak duygularını tetikleyen, öğrenmeye karşı heyecan duymalarını sağlayan, yaparak yaşayarak öğrenen ve iletişim becerilerini destekleyen bir anlayışla hazırlanmıştır.

Bahçeşehir Eğitim Kurumları olarak, hür ve çağdaş bir toplumun temellerinin, sağlam bir eğitimden geçtiğini ifade eden  Atatürk’ün izinde, siz velilerimizin en değerli varlıklarınız olan bugünün çocukları  ve en küçük Bahçeşehir’ liler ile bu uzun soluklu eğitim yolculuğunun ilk basamaklarından itibaren her yıl birlikte olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

 

Çalışma Saatleri

Pazartesi

09:00/16:30

Salı

09:00/16:30

Çarşamba

09:00/16:30

Peşembe

09:00/16:30

Cuma

09:00/16:30

Cumartesi

-

Pazar

-

Adres

Adresimiz:

Cumhuriyet Mahallesi, Hürriyet Caddesi İnnovia Sitesi 1. Etap, 34515 Esenyurt/İstanbul

Telefon: