Sevgili Veliler,

NEŞELİ MİNİKLER ANAOKULU 2012 yılında eğitime başlamıştır.

EĞİTİMDE DE KALİTE VAR anlayışıyla yola çıkmıştır.

Okulumuzun en temel amacı; Çocukların sevgi dolu güvenli bir ortamda, sosyal grup içerisinde kendilerini mutlu hissetmeleri, kendisine ve çevresine duyarlı, özgüvenli, sorumluluklarının bilincinde bireyler olmalarını sağlamaktır…

Eğitim programımızda Milli Eğitim Bakanlığı’nın programının yanı sıra (Fen ve Matematik), (Farklı Düşünme Etkinlikleri), (Proje Tabanlı Öğretim Uygulamaları) ve (Aktif Öğrenme)eğitim yöntemleri uygulanmaktadır.

Uyguladığımız karma eğitim modeli doğrultusunda yaptığımız Anadili etkinlikleri, Fen-doğa etkinlikleri,bilimsel aktiviteler,yabancı dil eğitimi,göster anlat,karakter eğitimi,yaratıcı düşünme,satranç,folklor,rontlar tiyatro,doğaçlama,skeçler, müzik,enstrüman eğitimi,sportif aktiviteler.

Okuma yazma hazırlık çalışmalarının yanı sıra, yaratıcı drama, yetenek ve becerileri de keşfedilmekte ve geliştirilmektedir.

Ayrıca okulumuzda hafta sonu hobi çalışmaları ve doğum günü parti organizasyonları ile diğer etkinlikler yapılmaktadır.

Okulumuzu ziyaret ederek daha yakından tanımak için aşağıdaki telefon numaralarından bize ulaşarak randevu alabilirsiniz

Neden Biz…

NEŞELİ MİNİKLER ANAOKULU 2012 yılında eğitimde kalite adı altında faaliyete başlamıştır.

Merkezin kurucusu Zeliha DUMANLI ‘ da okul öncesi yaşlarda yetenek geliştirme eğitimini desteklemek isteğiyle yola çıkmıştır.
3 yaştan 6 yaşa kadar hizmet veren merkez okul öncesi yaşlarda yetenek geliştirmenin önemini vurgulamaktadır.

Bir çocuğu tanımada “7 çok geç!” felsefesine inanan Neşeli minikler anaokulu, erken yaşta yapılan müdahalelerle çocuklara ve ailelere yetenekleri tanımada, adlandırmada ve geleceğe yönlendirmede destek olmaktadır.

Önce çocukların mutlu, sağlıklı ve huzurlu olmalarına önem veren ekip titiz bir çalışmayı amatör heyecanla profesyonel adımlarla sürdürmektedir.

Çalışma Saatleri

Pazartesi

07:30-19:30

Salı

07:30-19:30

Çarşamba

07:30-19:30

Peşembe

07:30-19:30

Cuma

07:30-19:30

Cumartesi

-

Pazar

-

Adres

Adresimiz:

Güneşli mahallesi Koçman çıkmazı sokak No:9 BAĞCILAR / İSTANBUL