CevizAdam.com bir ra-ve-ko projesidir.

 

Kurulduğu günden bu yana anaokullarının ihtiyaç duyduğu her türlü desteği sunarak, anaokullarının gelişmesine ve öğrencilerine maksimum verimi verebilecek potansiyellerine ulaşmasını hedeflemiştir.

 

CevizAdam; hem anaokullarına tüm konularda desteğini sunar hem de velileri doğru anaokulu seçimine yönlendirir.

 

Anaokulları: Kendi sahip olduğu ve yönettiği anaokullarından edindiği tecrübe ile ve her biri kendi alanında tecrübeli çalışanları ile diğer tüm anaokullarına olabilecek tüm alanlarda destek sunmaktadır. Hizmetlerimiz sayfasından anaokullarına sunduğumuz hizmetlerin özetlerini görebilirsiniz.

 

Veliler: Bunun yanısıra CevizAdam aynı zamanda kendi alanında dürüstlüğü temsil eder. Velilerin kendilerine en uygun anaokulunu seçebilmesi için, anaokulları bilgilerini veritabanında saklar, gerçek kullanıcı yorumlarını telefon ve diğer araçlar vasıtası ile doğrulayarak kitlelere ulaştırmayı hedefler. Dolayısıyla CevizAdam’da gerçek veli yorumları olur.

 

Değerlerimiz :

 

  • Memnuniyet : Verdiğimiz her hizmetten yüzde yüz memuniyet garantisi ile çalışırız.

 

  • Dürüstlük: CevizAdam’da olan tüm bilgiler ve görüşler doğrudur. Ekibimiz tarafından doğruluğu teyit edilmemiş bilgiler ve datalar yayınlanmaz.

 

  • Etik Kurallar:  CevizAdam, sunduğu tüm hizmetleri belirli bir etik çerçevede sunar. Bunun dışına çıkabilecek herhangi bir hizmet vermez.

 

Hedeflerimiz :

 

CevizAdam’ın tek hedefi vardır. Tüm velilere ve tüm anaokullarına ulaşmak, anaokullarının potansiyelini yükseltmek ve velilerin doğru bilgilerle doğru tercihler yapmasını sağlamak.