Yarıçap: Kapalı
Yarıçap:
km Set radius for geolocation
Ara

Bahar Erdem Anaokulu, bir annenin çocukları için kurduğu hayali diğer çocuklar için de gerçekleştirme arayışının ürünüdür. Çocukların bireysel farklılıklarına saygılı, özgür bir ortamda, yaşayarak öğrenmelerine, keşfetmelerine rehberlik eden bir alternatif okul hayaliyle bir araya gelmiş bir ekibiz. Biz işte bu ortak hayali ekip olarak paylaştık, sevgiyle büyüttük, geliştirdik.
Felsefemiz onların içlerindeki çocuğu kaybetmeden büyümeleri için, zaten sahip oldukları yüksek potansiyeli ortaya çıkarma ve yaşamdaki duruşlarını keşfetme yolunda onları desteklemek.

Yaklaşımımız

Bahar Erdem Anaokulu’nun alternatif eğitim yaklaşımı;

Malaguzzi, Montessori, Vygotsky, Tolstoy, Piaget, Steiner, Neill, Holt, Gardner ve Dewey gibi ilerlemeci, bütünsel ve özgürlükçü eğitimciler ve düşünürlerden etkilenir.

Eğitim programımız Montessori, Waldorf, Reggio Emilia gibi farklı yaklaşımları temel alır ve eğitim ve insan gelişimi gibi farklı disiplinlerde yapılan yeni bilimsel çalışmalar ve özgür okullar, demokratik okullar gibi farklı uygulamalar da takip edilerek sürekli geliştirilir.

 

  • Çocuk merkezli ve esnek bir eğitim programı
  • Yaratıcılığa ve aktif öğrenmeye olanak sağlayan bir öğrenme ortamı
  • Kapalı bir ortam olan sınıftaki eğitici faaliyetlere odaklanan klasik eğitim anlayışı yerine çocukların mümkün olduğunca doğal malzemelerle etkileşim içinde olmasını sağlamak
  • Çocukların okuldaki öğrenme sürecine aileleri fikirleriyle ve etkileşimleriyle dahil edebilmek

 

 

 

 

 

 

Çalışma Saatleri

Pazartesi

08.30-17.00

Salı

08.30-17.00

Çarşamba

08.30-17.00

Peşembe

08.30-17.00

Cuma

08.30-17.00

Cumartesi

-

Pazar

-

TAM GÜN PROGRAMI 08:30-17:00 YARIM GÜN SABAH PROGRAMI 08:30-12:15 YARIM GÜN ÖĞLEN PROGRAMI 12:45-17:00

Mesaj Gönder
Rotamı Planla

Okulu Sahiplen

Listeleme Talep Et

Bir İnceleme Bırak

Puanınız

Fiyatı
Lokasyonu & Konumu
Çalışanlar
Hizmetler
Genel
Yayımlanıyor ...
Derecelendirmeniz gönderildi
Lütfen bütün alanları doldurun
Zeynep 24 Mayıs 2017 13:33
Fiyatı
Lokasyonu & Konumu
Çalışanlar
Hizmetler
Genel

Merhaba,
Benim gözümde beş yıldızlı bir anaokulu, şeffaf ve dürüstler. Beylikdüzü merkezi konumdalar ve öğretmenler işlerini çok iyi yapıyor. Beylikdüzü’nün en iyi anaokullarından biri benim gözümde. İki çocuğum da orada okudu, birini mezun ediyoruz inşallah bu sene.
Ek ders öğretmenleri konularında uzman, zaten hepsi en bilinen okullarda çalışan öğretmenler. Geçirdiğimiz koca bir yıl için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum

Hemen Soru Sor